Ve výstavním sále ve Špýcharu je nově otevřena výstava Tvořím, tvoříš, tvoříme, která bude přístupná celé léto. od 1. července je ve výstavní síni na staré radnici otevřená výstava Dvůr Králové ve fotografiích.

VÝSTAVA: OSUDOVÉ OSMIČKY ANEB VÝZNAMNÉ UDÁLOSTI, OSOBNOSTI A PROMĚNY NAŠEHO MĚSTA V PRŮBĚHU 100 LET

V letošním roce oslavíme 100 let od vzniku Československé republiky. Dějinné události se ale netvořily pouze v Praze, měly dosah i do malých měst a vesnic, měnily jejich podobu stejně jako osudy lidí. Na změnách se podíleli také významní královédvorští rodáci, kteří pozvedli mysl národa.  Výstava přiblíží nejen tyto osobnosti, ale i život obyčejných lidí, kteří se s politickými a hospodářskými změnami museli vyrovnat a sžít se s nimi. Věříme, že připomenutí těchto historických osobností a událostí ovlivní pohled na naši budoucnost.

Vstupné:

Plné 50 Kč