Výstavu českých a polských výtvarníků s názvem Umělci - Artyści. Umění nás spojuje. můžete navštívit ve výstavním sále na Staré radnici

VÝSTAVA: OSUDOVÉ OSMIČKY ANEB VÝZNAMNÉ UDÁLOSTI, OSOBNOSTI A PROMĚNY NAŠEHO MĚSTA V PRŮBĚHU 100 LET

V letošním roce oslavíme 100 let od vzniku Československé republiky. Dějinné události se ale netvořili pouze v Praze, měly dosah i do malých měst a vesnic, měnily jejich podobu stejně jako osudy lidí. Na změnách se podíleli také významní královédvorští rodáci, kteří pozvedli mysl národa.  Výstava přiblíží nejen tyto osobnosti, ale i život obyčejných lidí, kteří se s politickými a hospodářskými změnami museli vyrovnat a sžít se s nimi. Věříme, že připomenutí těchto historických osobností a událostí ovlivní pohled na naši budoucnost.

Vstupné:

Plné 50 Kč