Městské muzeum ve Dvoře Králové n/L se v úterý 12. května opět otevře pro veřejnost. Můžete navštívit stálé expozice v Kohoutově dvoře - Expozici vánočních ozdob a Expozici historie města a textilního průmyslu na Královédvorsku a také galerii s Křížovou cestou J. V. Bergla. Po celý květen i červen ještě platí zimní otevírací doba. Prosíme o pečlivé dodržování hygienických doporučení MZ ČR. Muzeum neručí za zdravotní stav všech návštěvníků !

NOVÁ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA STÁLÝCH EXPOZIC

Studenti Střední školy informatiky a služeb vytvořili virtuální prohlídku expozic Historie města a textilního průmyslu na Královédvorsku a Tradice výroby vánočních ozdob. Přestože od počátečního focení expozic, přes úpravu fotografií, až k závěrečné tvorbě virtuální prohlídky, se jedná o práci studentů, pouze s nezbytnou pomocí pedagogů, výsledek působí velmi profesionálně.

Tímto děkujeme SŠIS za skvělou  spolupráci

Na virtuální návštěvu se můžete vydat TUDY