Ve čtvrtek 26. ledna Vás zveme na Workshop Textilního modrotiskání v expozici textilního tisku. Těšíme se na setkání

Výstava: Kultura města objektivem Václava Bartošky, doplněná o sbírku autogramů

7 ledna 9:00 - 12 února 16:00

Václava Bartošku většina Královédvoráků zná jako milovníka kultury, sportu a vášnivého fotografa. V roce 1985 začal fotografovat taneční kurzy v Hankově domě a později k nim přibyly koncerty a divadelní představení. V roce 2008 se stal kronikářem města a tehdy vznikl nápad přidat ke kronice fotografie a spojit je s autogramy. Proto začal dokumentovat kulturní akce a vytvářet jim „kartu“, na které byly uvedeny podrobnosti o akci včetně účinkujících herců, zpěváků a další osobností. Kartu doplnil jejich autogramy a fotografiemi.

Výstava „Kultura města objektivem Václava Bartošky doplněná o sbírku autogramů“ připomíná řadu zajímavých akcí dob minulých i současných. K vidění bude také unikátní sbírka autogramů známých osobností.

Vstupné:        dospělí 50,- Kč

snížené vstupné 30,- Kč