Od úterý 1. listopadu můžete na pokladně Městského muzea přispět do sbírky Paměti národa. Sbírka potrvá do konce listopadu. Těšíme se na setkání

Výstava: Krajinami mého srdce – Marie Bukovská

28 října 9:00 - 4 prosince 16:00

Výstava Marie Bukovské „Krajiny mého srdce“ je vyznáním vztahu k magickým místům prostřednictvím barev. Výtvarnice žije a pracuje na Kuksu.  Žít na Kuksu, znamená být neustále oslovován architekturou, sochami, krajinou, atmosférou, stále se měnícími barvami na obloze, zvukem padající vody po kaskádách, odrazy ve vodě…… nedá se nekreslit, nemalovat, nefotografovat, nepsat, i když jen pro vlastní radost, bez ohledu, co o tom budou soudit druzí….. Marie Bukovská se narodila v Havlíčkově Brodě, studovala na Textilní průmyslové škole v Brně – obor scénický kostým a posléze absolvovala dvouleté studium na Školském ústavu v Praze, obor tapiserie.

Vstupné:        dospělí 50,- Kč

snížené vstupné 30,- Kč