Při návštěvě muzea prosíme o důsledné dodržování nařízení ohledně nošení respirátorů, dezinfekci rukou a rozestupu 2 m mezi návštěvníky. Aktuálně můžete navštívit výstavu Svět kostiček ve výstavním sále ve Špýcharu a všechny stálé expozice. Děkujeme a těšíme se na setkání

Výstava: František Kalenský – umění v cizině

14 ledna 9:00 - 13 února 16:00

Výstava představuje dílo akademického malíře Františka Kalenského, jednoho z nejvýznamnějších výtvarníků našeho města. Kromě malířské tvorby se věnoval arteterapii ve výchovném ústavu Husův domov na oddělení drogové závislosti mládeže a vyučoval na Univerzitě v Hradci Králové na katedře speciální pedagogiky. Uspořádal řadu výstav nejen po České republice, ale také v USA. Jeho práce byly k vidění v Seattlu, Vancouveru, New Yorku nebo Sacramentu.

14 ledna @ 9:00
13 února @ 16:00