Výstavu Dvorské retro můžete navštívit ve výstavním sále ve Špýcharu a výstavu Milan Chabera: Míjení ve výstavním sále na Staré radnici

« All Akce

Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem je otevřeno

4 května - 31 srpna

Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem je po pauze způsobené koronavirovou pandemií znovu otevřené návštěvníkům od úterý 4. května 2021.

Přístupné jsou všechny stálé expozice umístěné v Kohoutově dvoře – tedy Tradice výroby vánočních ozdob, Historie města Dvora Králové a textilní průmysl na Královédvorskua galerie ve Špýcharu s Křížovou cestou i stálá expozice Expozice textilního tisku, která je umístěna v prostorách Střední školy informatiky a služeb na nábřeží Jiřího Wolkera.

Prosíme návštěvníky o dodržování  hygienických pravidel – dezinfekce rukou, dodržování rozestupů a ochranu dýchacích cest rouškou nebo respirátorem. Respektujte pokyny pracovníků muzea.

Do konce května je otevírací doba Městského muzea ve Dvoře Králové nad Labem následující:

úterý – neděle 9:00 – 12:00 hod. a 13:00 – 17:00 hod.,

Prosíme návštěvníky o dodržování aktuálních hygienických doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR.

4 května
31 srpna