Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem bude od úterý 4. května opět otevřené návštěvníkům. Pouze Expozice textilního tisku zůstává z technických důvodů zavřená. Více informací naleznete v článku níže.

Číst dále ›
Načítám Akce

« All Akce

Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem přivítá návštěvníky opět 4. května

4 května - 30 června

Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem se po pauze způsobené koronavirovou pandemií znovu otevře návštěvníkům v úterý 4. května 2021.

Přístupné budou zatím stálé expozice umístěné v Kohoutově dvoře – tedy Tradice výroby vánočních ozdob, Historie města Dvora Králové a textilní průmysl na Královédvorskua galerie ve Špýcharu s Křížovou cestou. Do 30. května bude ještě přístupná výstava k výročí 750 let od první písemné zmínky o Dvoře Králové nad Labem s názvem Příběh jednoho města, která se nachází ve výstavní síni ve Špýcharu.

Expozice textilního tisku, která je umístěna v prostorách Střední školy informatiky a služeb na nábřeží Jiřího Wolkera, zůstane minimálně do  konce května pro veřejnost uzavřena z důvodů opravy topení v budově.

Prosíme návštěvníky o dodržování  hygienických pravidel – dezinfekce rukou, dodržování rozestupů a ochranu dýchacích cest rouškou nebo respirátorem. Respektujte pokyny pracovníků muzea. A doporučujeme si  před návštěvou muzea vyhledat aktuální informace o otevřených expozicích na našich webových nebo facebookových stránkách.

Do konce května je otevírací doba Městského muzea ve Dvoře Králové nad Labem následující:

úterý – pátek 9:00 – 12:00 hod. a 13:00 – 16:00 hod.,

sobota a neděle 13:00 – 17:00 hod.

Prosíme návštěvníky o dodržování aktuálních hygienických doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR. 

 

Podrobnosti

Zahájení:
4 května
Ukončení:
30 června
Rubrika Akce:

Místo konání

MMDK
Sladkovského 530
Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký kraj 54401 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
603 295 389