Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem zavírá všechny své stále expozice i probíhající výstavy pro veřejnost až do odvolání. O změnách budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení a všem přejeme, abychom současnou situaci ve zdraví zvládli.

« All Akce

• akce již proběhla.

Městské muzeum hledá nového kurátora!!!

3 března - 31 března

Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem vyhlašuje výběrové řízení na volné pracovní místo Kurátor fotografické sbírky, výtvarné zpracování výstav.  Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek, 10. platová třída, smlouva na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou). Předpokládaný nástup je od 1. května 2020.

Náplň práce: Správa fotografické sbírky, příprava výtvarného řešení výstav, příprava

a instalace výstav, tvorba textů k výstavám.

Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru historie nebo příbuzné obory, dobré komunikační schopnosti,

znalost práce na PC Word, Excel, systematičnost, pečlivost a samostatnost.

Strukturovaný životopis zašlete na adresu:

reditelka@muzeumdk.cz do 31. 3. 2020

Bc. Dana Humlová, Městské muzeum ve Dvoře Králové n. L.

3 března
31 března