Výstavu českých a polských výtvarníků s názvem Umělci - Artyści. Umění nás spojuje. můžete navštívit ve výstavním sále na Staré radnici

« všechny akce

• Tato akce již proběhla.

LISTOVÁNÍ: MŮJ PŘÍBĚH: 9,58 (USAIN BOLT)

13.5.2019 19:00 - 20:00

LiStOVáNí střílí do dalších neobjevených žánrů, a to přímo do dvou: do sportovní literatury a životopisu. Kniha vypráví o nejrychlejším sprinterovi všech dob, Usainu Boltovi – nejrychlejším člověku na světě. “Tohle mě vážně nikdy neomrzí poslouchat,“ libuje si trojnásobný olympijský vítěz v úvodu jedné z nejlepších sportovních knih, jaká v poslední době vyšla. Dobře ilustruje, proč je jamajský šampion jedním z nejsympatičtějších lidí mezi světovou sportovní špičkou. Málokomu se podařilo v knižní podobě zachytit duši a přemýšlení špičkového sportovce tak důkladně a podrobně. LiStOVáNí.cz společně s Usainem zaběhne nejrychlejší závod své kariéry, ale nebojte, bude to trochu delší než 9.58. Můžete se těšit na 2000 vtipů na metr čtvereční!

Účinkují: Lukáš Hejlík a Alan Novotný.

Koná se v Městském muzeu.

Vstupné: dospělí 120,- Kč. Předprodej v Městské knihovně Slavoj v oddělení pro dospělé.

Datum:
13.5.2019