Na naší nové výstavě s názvem Retrohrátky si můžete až do konce ledna zavzpomínat na hračky svého dětství. Součástí výstavy je i velká herna pro děti.

« všechny akce

Dokumentární film: Život začíná po stovce

23.1.2020 18:00 - 19:00

Režie: Asa Blanck

Země původu: Švédsko

Rok výroby: 2015

Stopáž: 58 min.

Švédka Dagny má svůj vlastní blog, kam denně přispívá. Píše o všedních věcech, dopisuje si se svými přáteli a sem tam projede seznamky. Večer nezřídka vyráží na párty, kde nepohrdne sklenkou šampaňského. Je hostem televizních pořadů, lidé ji poznávají na ulici. Fakt, že se blogerka Dagny narodila v roce 1912, se zdá nepodstatný. Jak sama říká, být aktivní a mít vůli učit se stále novým věcem není otázkou věku. A přestože k ní osud nebyl vždy vstřícný, neutápí se v minulosti, ale těší se na vše, co přijde. Skrze svůj příběh vzkazuje, že je třeba odhodit stud a strach – na to je život příliš krátký.

Vstup zdarma

Datum: